Aydın-Denizli Otoban Yolu inşaatında çalışan işçiler, paralarını alamadıkları gerekçesiyle eyleme başladı. İş bırakan işçilerin yerine gelenler de aynı gerekçeyle eyleme katıldı. İşçiler, Hamzabali Viyadüğü üstünde eylem yaparak seslerini duyurmaya çalışıyor. Paralarının ödenmesini talep eden işçiler, alacakları ödeninceye kadar çalışmayacaklarını ve bölgede çalışma yapılmasına izin vermeyeceklerini belirtti.