PEPE, WIF Değil Bu Meme Coin Liste Müjdeleriyle Fırladı!

Kripto para piyasasına boğaların geri dönmesiyle meme coin’ler coşkulu günler geçiriyor. PEPE ve WIF Coin rüzgarı dinerken devreye başkaları giriyor. Meme coin’i FOXY, büyük kripto borsalarından gelen duyuruların ardından yüzde 40’ın üzerinde ralli yaptı. Bu arada, akıllı bir yatırımcı, meme coin fiyatının meteorik yükselişinin ortasında milyonlarca kâr elde etti.

KuCoin ve OKX FOXY’ye liste müjdesi verdi!

Önde gelen kripto borsası KuCoin, FOXY’nin dünya prömiyerini platformunda listelediğini duyurdu. Borsanın onayı, FOXY için önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. Ayrıca, yatırımcılara bu gelişen meme coin’ine erişmeleri için bir geçit sağlıyor. Bu arada, duyuruya göre KuCoin’de alım satım 12 Nisan TSİ 11’de başladı. Para çekme işlemleri ise 13 Nisan TSİ 13:00’dan itibaren başlayacak.

Buna ek olarak, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere OKX, marj ticareti ve Simple Earn opsiyonlarının yanı sıra FOXY için sürekli vadeli işlemler sunma planlarını açıklayarak yangına körükle gidiyor. OKX’in duyurusuna göre, FOXY için sürekli vadeli işlemlerin listelenmesi 12 Nisan’da başladı. FOXY marj ticareti ve Simple Earn ise 15 Nisan’da onu takip edecek.

Bu arada KuCoin’in ilanı, FOXY’nin potansiyeline olan güveninin altını çiziyor. Ayrıca, meme coin’in küresel piyasalardaki görünürlüğünü ve likiditesini artırıyor. Benzer şekilde, OKX’in stratejik hamlesi yalnızca FOXY’nin ticaret yollarını geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda çeşitli yatırımcı tercihlerine hitap eden türev ticaretin de önünü açıyor.

Meme coin fiyatı büyük borsaların duyurusu üzerine yükseldi

Şehirdeki yeni meme coin FOXY, fiyatının %40’tan fazla yükselmesiyle kripto dünyasını hareketlendirdi. Bu arada, bu meteorik yükseliş, önde gelen borsalardan gelen önemli listeleme duyurularının hemen ardından geldi. Bu da hem yatırımcılar hem de meraklılar arasında heyecanı ateşledi. Ayrıca, özellikle genel meme kripto para piyasasındaki bir düşüşün ortasında yaşanan son artış, balinaların odaklarını yeni meme coin’e doğru kaydırdıklarını gösteriyor.

Bu arada, haberlerin ardından gün içinde FOXY %42,35 artışla 0,02045 dolardan işlem gördü. Meme coin’in işlem hacmi 103 milyon dolar civarındaydı. Bununla birlikte, daha sonra gelen kar satışlarıyla meme coin irtifa kaybetti. Böylece, kazançlarının önemli bir kısmını geri verdi.

Balina, fiyat artışının ortasında fırsatı yakaladı!

FOXY’nin fiyat rallisi piyasayı büyülerken, bilgili yatırımcılar momentumdan yararlanmak için anı yakalıyor. Dikkate değer bir örnek, FOXY’nin önemli varlıklarını toplamak için dalgalanmadan yararlanan bir balinanın zekice manevrasını gösteriyor. Önemli bir başlangıç yatırımı yapan balina, FOXY’nin değeri fırladıkça önemli kârlar elde ederek meme-coin coşkusunun doğasında var olan kazançlı fırsatları gözler önüne seriyor.

FOXY fiyatındaki son artış, balina yatırımcısı için kazançlı olduğunu kanıtladı. Akıllı para yatırımcıları, ilk lansman sırasında 1,16 milyon dolar değerinde 117 milyon FOXY tokenı satın almak için 330 ETH harcadı. Böylece, yatırımcının token başına sadece 0,009893 dolarlık maliyeti oldu. Bununla birlikte yatırımcı şu anda 1,73 milyon dolarlık değişken bir kâra sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir