Pelin Karahan: Eşim beni ekranda görmeyi özledi!

Pelin Karahan, önceki akşam Etiler’deki özel bir davete katıldı. Ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karahan, geçtiğimiz haftalarda eşi Bedri Güntay’ın, “Eşim oynamadığı sürece ben dizi izlemiyorum” cümlelerine açıklık getirdi.

Karahan, “Çok güldüm ona. ‘Kavak Yellerinde’ kaldı o hâlâ. Yok ya, şaka bir yana izliyor o da ‘İnci Tanelerini’ falan. Beni özledi o, görmek istiyor ekranda” dedi.

“BEN DE KENDİMİ ÖZLEDİM”

Sözlerine, “Ben de kendimi özledim aslında” şeklinde devam eden Karahan, “Ama uygun karakter ve uygun rol çok önemli. 3-5 bölümde biten bir projede olmak istemem” şeklinde konuştu.

Son dönemde kıyafetleri ve şıklığı herkes tarafından dikkat çeken Pelin Karahan, giyim tarzı hakkında da konuştu.

“MESAİ HARCIYORUM”

Güzel oyuncu, “Kendi kendime yapıyorum ben ya. Çok seviyorum süslenmeyi de. Biraz da merakım var buna. Mesai harcıyorum buna” ifadelerini kullandı.

“MARKA TAKINTIM VAR”

Ünlü isim, “Marka takıntınız var mıdır?” sorusuna ise samimi bir cevap verdi:

Ayakkabı ve çanta konusunda sanırım marka takıntım var. Çoğu zaman var. Kıyafette daha makul şeyler alabiliyorum ama ayakkabı ve çanta bence kıyafeti gösteren bir şey. Onlarda biraz marka olsun istiyorum. Her şey çok pahalandı artık. Benim bu arada dokunup almam lazım. Uzaktan internetten alamıyorum ben.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir