Kazanın Kahreden Detayları Ortaya Çıktı: Kimisi Kanser Tedavisi İçin Kimisi Tatil İçin Geliyordu

Mersin’de, Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu’nda 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 10 kişi öldü, 40 kişi yaralandı.

Kazanın ardından yürek burkan hikayeler ortaya çıktı.

BAYRAMI İSTANBUL’DA GEÇİRECEKLERDİ

33 yaşındaki İpek Taraman ile 35 yaşındaki eşi Serhat Taraman ve kızları 3 yaşındaki Elif Taraman’ın cenazeleri Hani ilçesinde toprağa verildi. Cenaze törenine Taraman ailesinin yakınları ile Kaymakam Abdullah Yüksel, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Murat Şenyurt, İlçe Emniyet Amiri Yunus Kabataş ve ilçe halkı katıldı. Taraman ailesinin Kurban Bayramı’nı geçirmek için İstanbul’a gittikleri öğrenildi.

KANSER OLAN TAHA İÇİN İSTANBUL’A GİDİYORLARDI

30 yaşındaki Sultan Acet ve 6 yaşındaki oğlu Taha’nın cenazesi ise Bağlar ilçesinde Yeniköy Mezarlığı’nda defnedildi. Sultan Acet’in kazada yaralanan eşi Hacı Acet’le birlikte kemik kanseri olan Taha’nın tedavisi için İstanbul’a gittikleri öğrenildi.

BÜYÜKANNESİNİN CENAZE TÖRENİ İÇİN GELMİŞTİ

34 yaşındaki Mehmet Kaplan’ın cenazesi de Çermik ilçesinde defnedildi. Kaplan’ın İstanbul’da bir restoranda çalıştığı, vefat eden büyükannesi Hatun Kaplan’ın cenaze töreni için Diyarbakır’a geldiği ve tekrar İstanbul’a gittiği öğrenildi.

Kazada hayatını kaybeden 29 yaşındaki Ozan Kılıç’ın cenazesi Kocaköy ilçesinde, 52 yaşındaki Birsen Çiftsüren’in de Hazro ilçesinde defnedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir